O nás

O společnosti Reality ZOOM

 

ZOOM Reality, s. r. o. je moderní dynamická realitní kancelář, založena na základě 18 let zkušeností v českém realitním prostředí, která Vám nabídne veškeré standardní i nadstandardní služby realitní kanceláře.

Jsme naučeni dělat svou práci poctivě a upřímně, naši makléři jsou průběžně profesionálně školeni a díky své pracovitosti dosahujeme výborných výsledků při prodeji i pronájmu nemovitostí. Neslibujeme nic, co nedokážeme splnit a plníme to, co jsme slíbili.

Jak už sám název naší firmy napovídá, chceme Vám být blíž, a proto jsme otevřeli zcela nové zákaznické centrum v OC NOVÝ SMÍCHOV, kde jsme pro Vás 7 dní v týdnu a jsme tak schopni zajistit našim stávajícím i novým klientům stálý servis s možností okamžitě reagovat na Vaše dotazy nebo požadavky na bydlení.

Silnou stránkou společnosti je naše flexibilita a individuální přístup ke každému klientovi. Umíme vyřešit snad každý problém od exekuce, privatizace, zástavy, refinancování hypotéky, likvidace pojistných událostí a mnoho dalších. Nemovitosti jsou prostě náš svět.

Za pozornost určitě stojí i fakt, že na přání klienta můžeme při prodeji nemovitosti poskytnout okamžitou zálohu do výše až 1.000.000,- Kč, anebo od Vás nemovitost přímo vykoupíme, a to do výše 10.000.000,- Kč.

Uvažujete o výměně bytu? Pokud potřebujete vyměnit byt nebo dům, už se nezdržujte a rovnou kontaktujte našeho specialistu pomocí internetového formuláře, telefonu nebo se přijďte nezávazně poradit do našeho zákaznického centra v OC Nový Smíchov. Naším přístupem budete příjemně překvapeni.

Trhu s nemovitostmi opravdu roZOOMíme!!!

O nás

Co hledáte?

Naše pobočky